NOMAKSAS IESPĒJAS

 

Preces uz nomaksu var noformēt uz vietas tuvākajā Tespars Tehnikas centrā vai darba laikā telefoniski sazinoties ar tuvāko Tespars Tehnikas centru. Noformējot nomaksas pieteikumu attālināti jābūt derīgai pasei vai ID kartei, kuru būs nepieciešams nokopēt. Preces piegādē pieejama tikai ar VENIPAK kurjeru vai izņemot tuvākajā Tespars Tehnikas centrā.

Mūsu klientu ērtībām piedāvājam izmantot nomaksas iespējas BEZ % uz 3 vai pat 6 mēnešiem sadarbībā ar uzticamo partneri Incredit.

Incredit ir Latvijas kompānija ar 10 gadu pieredzi kreditēšanas jomā. Šo gadu laikā izstrādājusi dažādus nomaksas pakalpojumus, lai piedāvātu saviem klientiem un sadarbības partneriem maksimāli ērtu, drošu un izdevīgu iepirkšanās pieredzi. Sadarbībā ar Incredit ir iespējams saņemt izdevīgu patēriņa kredītu dažādiem mērķiem, noformēt kredītu auto iegādei un iegādāties jebkuru preci vai pakalpojumu uz nomaksu pie neskaitāmiem sadarbības partneriem visā Latvijā.

Vairāk par Incredit lasiet www.incredit.lv 

Incredit licences Nr. NK-2016-018

Piemērs: 300€ uz 6 mēnešiem par 50€/mēn., kopā atmaksai 300€.

GPL 0%, gada aizņēmuma likme 0%.

 

Mūsu klientiem ir iespēja iegādāties preces izmantojot arī BEST LĪZINGS piedāvātos pakalpojumus. Sīkāk par līzinga procentu likmi un izmaksām varat iepazīties BEST LĪZINGS nomaksas kalkulatorā

 

SIA "BEST LĪZINGS" darbojas kopš 2008. gada un šobrīd piedāvā Patēriņa kredītu un Nomaksas kredītu preču un pakalpojumu iegādei pie mūsu sadarbības partneriem visā Latvijā.

Par mūsu panākumu atslēgu uzskatām labvēlīgu attieksmi gan pret potenciālajiem klientiem, gan mūsu sadarbības partneriem.

Par svarīgāko uzņēmuma darbībā uzskatām iespēju piedāvāt ātru, ērtu un vienkāršu patēriņa kredīta noformēšanu mūsu klientiem.


Esam uzticams, konkurētspējīgs uzņēmums, kas nepārtraukti pilnveidojas un ļoti augstu vērtē savu klientu un sadarbības partneru uzticību.

Šobrīd "BEST LĪZINGS" pieejams vairāk nekā 500 sadarbības partneru veikalos un tirdzniecības vietās visā Latvijā. Ar mūsu partneru sarakstu, preču un/vai pakalpojumu veidiem varat iepazīties sadarbības partneru sadaļā.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, pamatojoties uz 2016. gada 18. oktobra lēmumu Nr. NK-2016-50, ir izsniedzis licenci SIA "BEST LĪZINGS" – patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai
Latvijas Republikā. Licence ir beztermiņa.