Kategorijas


Place here any module, widget, design or HTML. for example menu, categories

Kategorijas
0
Pirkumu grozs (0)
0 prece(s) - 0,00€
Vasaras izpārdošana!

Atteikuma tiesības

Ja produkts neatbilst jūsu prasībām, varat to atgriezt 14 dienu laikā, atbilstoši Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu” (28.05.2002.) Noteiktām prasībām.

 
Atteikuma tiesības
  • Jums ir tiesības  14 (četrpadsmit) dienu laikā  atteikties no precēm, neminot iemeslu.
  • Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums jādara mums zināms jūsu lēmums par atteikumu, aipildot atteikuma anketu, spiežot šeit -  Atteikuma reģistrācijas anketa
  • Ja jūs atteiksieties no precēm, mēs jums atmaksāsim no jums saņemšanas maksājumu, piegādes izmaksas , ne vēlāk kā 14 dienu laikā nav dienas, kad mēs esam saņēmēju informāciju par jūsu lēmumu atteikties no precēm. Naudas atmaksas varam aizturēt līdz brīdim, kad preces saņem atpakaļ un darbojas preču tehniskā un vizuālā stāvokļa novērtēšana MAKITA OY autorizētajā servisā.
  • Preces jānosūta atpakaļ vai jānodod mums - veikalos Rīgā (Maskavas ielā 322c), Valmierā (Voldemāra Baloža ielā 11) vai Smiltenē (Baznīcas laukumā 4) ne vēlāk, kā 14 dienu laikā nav dienas, kad jūs informējat mūs par savu lēmumu, atbildot bez precēm .
  • Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanas saistītās kurjera izmaksas.
  • Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanu, jo preces ir izmantojamas nevis tāpēc, ka visas šo preču veidu, īpašības un darbības, bet citos nolūkos. Tāpēc lūdzam ņemt vērā, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik ļoti nepieciešamas preču pārbaudes. Izmantojot atteikuma tiesības, patērētājus un atbildīgos par preču lietošanu, kā arī preču pārbaudes nolūkā paredzētos, tādu preču lietojuma atteikuma tiesību izmantošanas termiņus, kas nav savienojami ar labo ticības principu, kā arī par preču vērtībām, kvalitātes un drošības samazināšanu.
  • Patērētājs un atbildīgs par preču kvalitātes un drošības saglabāšanu atteikuma tiesību realizācijas termiņā (tajā skaitā, iegādes dokumentu oriģinālu, iepakojuma pilnīgu un nevainojamu saglabāšanu).

Stingri nepieciešami sīkfaili

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai nodrošinātu stabilu vietnes darbību un tos nevar izslēgt. Šie sīkfaili tiek iestatīti tikai pēc jūsu veiktajām darbībām, piemēram, valodas, valūtas izvēle, pieteikšanās sesijas, konfidencialitātes preferences. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, tā lai ta bloķētu šos sīkfailus, taču mēs nevaram garantēt stabīlu vietnes darbību.

Analītiskie un statistiskie

Šie sīkfaili ļauj izmērīt apmeklētāju plūsmu un avotus, savācot informāciju datu kopās. Tie arī palīdz mums saprast, kuri produkti un pakalpojumi ir populārāki.

Mārketinga un Mērķauditorijas atlases

Šos sīkfailus parasti nosaka mūsu mārketinga un reklāmas partneri. Viņi tos var izmantot, lai izveidotu jūsu interešu profilu un izmantot pielāgotas reklāmas rādīšanai. Ja jūs neatļaujat šo sīkfailu izmantošanu, reklāma, kuru jūs redzēsiet internetā nebūs pielāgota jūsu interesēm.

menu
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Salidzini.lv logotips